Laste tantsustuudio

 

Maerobic Tantsustuudio alustab uut hooaega septembris!!!
Uusi tantsuhuvlisi tüdrukuid (alates 4 a.) võtame vastu kogu septembrikuu jooksul.

Vaata meie tegemisi facebookis SIIT

 

2017/18 TUNNIPLAAN
RM-0 ETTEVALMISTUS (4-5 a. lapsed) T ja N kell 17.15 Sakala Keskuse III korruse tantsusaalis, õp.Rita
RM-1 (5-6 a. lapsed) T ja N kell 18.00 Sakala Keskuse III korruse tantsusaalis, õp. Eleri
UUS! RM-2 (7 a. I klass) T ja R kell 15.00 Sakala Keskuse III korruse tantsusaalis, õp. Annika
RM-3 (8-10 a. II-IV klass) E ja K kell 15.00 Maerobic stuudio saalis, õp. Annika
RM-4 (8-10 a. II-IV klass) T ja N kell 15.00 Maerobic stuudio saalis, õp. Rita
RM-5 (11-14 a. V-VIII klass) E ja K kell 16.00 Maerobic stuudio saalis, õp. Annika
RM-6 (11-14 a. V-VIII klass) T ja N kell 16.00 Maerobic stuudio saalis, õp. Rita
RM-7 (vanus 14+) T ja N kell 19.00 ja R kell 16.00 Maerobic stuudio saalis, õp Rita ja õp Eleri
Täpne tantsurühmadesse paigutamine toimub septembrikuu jooksul.
 

Kuutasu: 2 x nädalas 17 € / 3 x nädalas 21 €. Viljandi valda, Suure-Jaani valda või Tarvastu valda sissekirjutatud lastele on valla poolt määratud soodustused kuni 10 € kuus, mis teeb kuutasudeks: 7 € / 11 €

Kui ühest perest käib tantsimas 2 last, siis on võimalik taotleda kuutasu soodustust.

 

 Tunde juhendavad tantsuõpetajad Rita, Annika ja Eleri

Rita on tantsuga tegelenud üle 20 aasta ning selle aja jooksul tutvunud paljude erinevate tantsustiilidega, osalenud paljudel tantsualastel workshopidel, koolitustel ja kursustel. Laste tantsuõpetajana on Rita tegutsenud erinevates tantsukoolides juba 13 aastat ning oma töö tunnustuseks saanud treeneritöö eripreemiaid. Rita on täiendanud oma teadmisi ja oskusi DanceACt Colleges, läbides sealse põhjaliku õppeprogrammi. Lisaks tantsuõpetaja ametile tegutseb Rita ka aeroobikatreenerina ning omab EOK aeroobikatreeneri kutsetunnistust.
Rita armastab tantsida ning oma tööd lastega, mis on näha ka laste rõõmsatest silmadest ja nende kiindumusest oma armastatud õpetaja vastu.

Annika on tegelenud liikumisega alates seitsmendast eluaastast kui alustas iluvõimlemise ning rühmvõimlemisega. Olulisemaks saavutuseks peab ta 2011. aastal VK Janika ja VK Piruetti koostööl saavutatud rühmvõimlemise MM võistluse kolmandat kohta.
Tõsisem kokkupuude tantsuga algas Tallinna Tantsuakadeemias jazz-, modern- ja kaasaegset tantsu õppides. 2016. aastal lõpetas Annika TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala, kus puutus kokku erinevate tantsustiilidega – tänavatantsust moderntantsuni. Südamelähedasemaks sai põrandatehnikal baseeruv kaasaegne tants ja kaunilt esteetiline klassikaline tants. Lisaks erinevatele töötubadele Eestis on Annika käinud end täiendamas Saksamaal Palucca Ülikoolis ja Broadway Dance Centeris New Yorgis.
Annika on enda kohta öelnud, et tunneb end hästi noortega tegeledes, keda õpetades on konkreetne ja nõudlik, kuid alati ka mõistev ja abistav. Ta on avatud uutele väljakutsetele ning ootab kõiki tantsuhuvilisi endaga koos treenima!

Eleri õpib TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala 3.kursusel.Enne Viljandisse õppima asumist tantsis ta 12 aastat Tartus, kus tegeles võimlemisega ja tantsis Tähtvere Tantsukeskuses, kus tantsis erinevaid stiilidega- estraad, show, tänavatants. Kultuuriakadeemias õppides on ta täiendanud ennast kaasaegses tantsus, balletis, (kontakt)improvisatsioonis, moderntantsus jpm. Mitme tantsuaasta jooksul on Eleri käinud esinemas ja võistlemas nii rühmakavade kui ka soolodega Eestis ja mujal. 2015.a. osales tantsulavastuses “Esimene lend” ja saates “Tantsuhullus”. Proovides end tantsuliselt pidevalt täiendada on ta osalenud paljudel erinevatel workshoppidel. 2017.a. suvel täiendas ta end Londonis Pineapple tantsustuudios. Tantsuõpetajana on Eleri tunde andnud mitmete tantsukoolide laagrites (Maerobic, Tähtvere, Ciara, VK Janika).
 

Meie stuudios saate õppida:
Showtants on segu erinevatest tantsustiilidest, mis arendab rütmitunnet, koordinatsiooni, füüsilist vastupidavust ja loovust. Tund algab soojendusega. Järgneb erinevate stiilide tantsutehnika, showelementide- ja kombinatsioonide õpetamine.
Contemporary Jazz – segu klassikalise tantsu, jazzi ning kaasaegse tantsu tehnikatest. Selle tantsustiili aluseks on põhielemendid klassikalisest tantsust, millele kombineeritakse jazzis ning kaasaegses tantsus kasutatavat vabadust ning ka põranda tunnetust. Contemporary jazz on väga väljendusrikas ja dünaamiline tantsustiil, olles keskendunud musikaalsuse ja emotsiooni väljendamisele läbi liikumise. Antud tantsustiil on ühtlasi ka otseses seoses konkreetse tunni õpetajaga. Kuna contemporary jazz on väga lai mõiste, siis iga õpetaja läheneb asjale oma kehakeele kaudu.
Girlie Hip-Hop on tantsustiil, mis toob välja neiuliku šarmi ja vabastava julguse. Põhineb mitmetel tantsustiilidel, olles piiranguteta, ning kiirgab eneseteadlikkust ja naudingut. Tegeletakse rütmitunnetusega, kehatunnetusega, erinevate tantsutehnikatega. Oluline osa trennist on ka üldfüüsilisel treeningul, et arendada füüsilist vastupidavust, kehahoiakut ja painduvust.
Klassikaline tants – klassikalise tantsu tund baseerub balletil. Ballett on disiplineeritud treening, kus tegeletakse tasakaaluga, sisemiste lihaste treenimisega ning graatsilise liikumise arendamisega. Tunni eesmärgiks on arendada laste tantsulist liikumist, kehataju ja eneseväljendust läbi balleti. Tunni teisel poolel tegeletakse tantsuloomega ja balleti esteetikaga. Ballett annab kauni rühi, painduvuse ja enesekindluse ning baasteadmised ja oskused selles vallas on kui väärtuslik pagas kogu eluks!